Here are the teams that have registered so far

        We encourage you to register quickly since space is limited (Maximum of 15 teams)


Team Name           Members

1     What can Brown        Mustafa Bhikhapurwala
       do for you?                Zain Rizvi
                                            Mustansir Jeevanjee
                                            Fazal Abbas

2     CHI&L                          Jeffrey Conaway
                                            Matthew Hite
                                            Stacey Ingram
                                            Kelsey Love

3     Team                           Like (Peter) Wang
       Journeymen              Clayton Rogers
                                            April Carpenter
                                            Christian Brown

4     DDRS                            Diana Weng
                                            David Liu
                                            Rebecca Rego
                                            Stuti Ghiya

5     Tier 10                         Skyler Kanegi
                                            Li Zhang
                                            Chris Borders
                                            Claire Williams

6     Pixelvision                 Eddy Fong
                                            Wendy Lin
                                            Sameer Ramani
                                            Robert Huynh

    Novel Vision              Tammy Pham
                                            Peter Lee
                                            Sian Behrendt-McLeroy
                                            Lusi Xiao

8    Intelex                        Apoorva Jain
                                            Romeo Juarez
                                            Timothy McGovern
                                            Buddy Schultz

9    Black Ink                    Eric Sung 
        Consulting                Shruti Rao 
                                            Aditya Kunjapur 
                                            Kenny Worrell

10    Cerberus                  
Vinai Amble
                                            Guled Hersi
                                            Chinmay Aladangady
                                            Arman Ali
                                                 
11    Innovative                 Oliver Zhou
        Engineering              Kevin J Lin
                                            Kunal Bhutani
                                            Tanisha Shang

12    Excelsior                    Robert Blayne Kettlewell       
        Consulting
                 Lucas Artusi
                                             Michael McLaughlin
                                             Ryan Loudermilk

13    Regeneration            Greg Dudish
                                             Andrew Bellay
                                             Emily Chen
                                             Logan Hairgrove

14    HTST                            Bernard Huang
                                             Jonathan Too
                                             John Sim
                                             Jorhan Tang
Register now for the Roden Scholars' Case Study Competition by clicking here.